İletişim

Sat─▒┼č ekibi!

 

Ba┼člayal─▒m!

Bize sorun Size seve seve yardım ederiz.

faks ile
telefonla
e-posta ile

+49 (0) 95 62 . 9221-723
+49 (0) 95 62 . 9221-0
vertrieb@roba-kids.com

Servis ekibi

 

Sizin için amuda
da kalkar─▒z!

Servis sorgularınız için lütfen roba servis ekibimize başvurunuz:

faks ile
telefonla
e-posta ile

+49 (0) 95 62 . 9221-722
+49 (0) 95 62 . 9221-50
service@roba-kids.com

WWW.ROBA-KIDS.COM

 

WOW !

Daha fazla bilgi için bize ulaşmanın yolları:

faks ile
telefonla
e-posta ile

+49 (0) 95 62 . 9221-20
+49 (0) 95 62 . 9221-0
info@roba-kids.com

Bayiler

 

Doğru yerde uygun bayi, yurtiçi ve yurtdışında.


Do─ču/Bat─▒

Alfred Bank
Vertriebsrepräsentant
Callenberger Str. 10
96450 Coburg
@:  a.bank@roba-kids.com

Kuzey

Volker Kniebel
Vertriebsrepräsentant
Feldstraße 14
96237 Ebersdorf
@:  v.kniebel@roba-kids.com

Danimarka/─░skandinav Ülkeleri

Lars Herlev
Sales Representative
Dyrupgårdvaenget 91
5250 Odense SV
@:  l.herlev@roba-kids.com

Fransa

Julien Hugonnet
80 route de Binanas
39570 Publy
@:  j.hugonnet@roba-kids.com

Yunanistan

Dionisis Gialas
bébé-jou
123 L. Lauriou Str. Paiania
19002 Athens, Hellas
@:  d.gialas@roba-kids.com

─░ran

Pars Family Kish Co. Ltd.
Markaz Kharid Tejary Kish
No.: 25 / 26 - 2. Floor
7941895347 Kish Island 
@:  n.nia@roba-kids.com

─░sviçre

Roberto Pedretti
Vertriebsrepräsentant
Seestrasse 11
8805 Richterswil
@:  r.pedretti@roba-kids.com

Hollanda/Belçika/Lüksemburg

Patrick van der Heijden
Vertegenwoordiger
De Regenboogkade 1
5247 MT Rosmalen
@:  p.heijden@roba-kids.com

Avusturya

Rosina Gollackner
Vertriebsrepräsentantin
Katzmoosstrasse 4
5161 Elixhausen
@:  r.gollackner@roba-kids.com

Çek Cumhuriyeti

Renata Melichová
Sales Representative
Br. Veverkových 1200 530 02 Pardubice
@:  r.melichova@roba-kids.com

Güney Afrika

Laurence Feldman
Sales Representative
3 Selbourn Lodge
Firedale Rd., Sea Ponit 8005
@:  l.feldman@roba-kids.com

http://www.nationalflaggen.de/media/flags/flagge-ungarn.gif

Macaristan

Brendon Ltd
H - 1138 Budapest
Váci út 168
@: brendon@roba-kids.com

Çin

Jo Wang
Sales Representative
Hangzhou Roba-Kids products Ltd.
Room 1702, Lianyin Road
No.887 Jiangcheng Road
310009 Hangzhou China
@: j.wang@roba-kids.com

File:Flag of Chile.svg  

┼×ili

Hecho en Alemania
El Molino 62/38
9340000 Colina - Chile
@: HEA@roba-kids.com

Umman / Bahreyn / Kuveyt / Birle┼čik Arap Emirlikleri / Suudi Arabistan / Katar

roba Gulf
Oliver Klaus
Regional Representative
FIVE25 FZ LLC
PO Box 5000097
Dubai, United Arab Emirates
oliver.klaus@roba-gulf.com

<